Tirana
heavy intensity rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
3.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

Duke kërcyer dhe duart e ngritura lart, dalja e pazakontë e ambasadorëve të SHBA-së në Ballkan (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Më shumë