Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
15 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
5 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Duke inspektuar punimet, qytetari i thotë RAMËS “mos u lodh kot, se s’të jep më njeri vota”! Ja si i përgjigjet KRYEMINISTRI

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

323791e8f12255e28c22675383317744

“Nuk të jep më njeri votë ty, ndaj mos u lodh kot”, kështu i komenton një qytetar kryeministrit Edi Rama, në një video ku ai shfaqet duke inspektuar punimet për rindërtimin e banesave në Laç.

Por nuk ka vonuar as përgjigja e kryeministrit, i cili i thotë se votën e ka në dorë populli.

Qytetari: Nuk të jep më njeri votë ty, prandaj mos u lodh kot

Edi Rama: Unë nuk lodhem kot, po punoj ditë natë për të ndryshuar e ndihmuar sa të mundem, kurse votat fatmirësisht i ka në dorë populli, kështu që edhe pak dhe do shohim të gjithë çfarë mendon ai!

sgwgw3ghdfg.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img