Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
30 %
5.1kmh
0 %
Mar
1 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 25 Janar, 2022

Duke i shtrënguar dorën në shtratin e spitalit, i dashuri i Adriana Matoshit poston foto dhe tregon gjendjen e saj shëndetësore pas operacionit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Artistja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi kaloi me sukses operacionin e rëndë pak ditë më parë. Lajmi u bë me dije nga familjarët e saj, të cilët falenderuan ata të cilët u solidarizuan dhe i uruan shërim të shpejtë deputetes.

Ndërkohë sot i dashuri i saj Keith Groeneveld ka postuar një foto të aktores nga shtrati i spitalit, duke treguar dhe gjendjen e saj shëndetësore.

Ai shihet pranë të dashurës së tij, duke i shtrënguar dorën, ndërsa Adriana duke pushuar pas lodhjes nga operacioni i vështirë. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img