Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
82 %
0kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Duke bërë shqiponjën Dua Lipa nuk ka të ndalur, me fotot nga Muzeu i Skënderbeut i tregon gjithë botës se sa krenare është që ka gjak shqiptari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa ditësh në Shqipëri ndodhet artistja e njohur me famë botërore Dua Lipa. Ajo mbetet një yll botëror, dhe një vajzë tipike shqiptare, e thjeshte dhe krenare.

Pas vizitës në Tiranë bashkë me familjen e saj, Dua vizitoi edhe qytetin historik të Krujës.

E shoqëruar nga prindërit, Dukagjin dhe Anesa Lipa, motra dhe vëllai i saj i vogël, Dua ka vizituar Muzeun Historik dhe Etnografik.

Karakteristikat e mësipërme që listuam, Dua përmes postimit të fundit i vërtetoi edhe njëherë më së miri.

Këngëtarja ka ndarë 70 milion ndjekësit e saj momente të shkëputura nga vizita në Krujë dhe në ballinë të këtij seti fotografik sigurisht që do të ishte fotoja e Duas duke bërë shqiponjën me duar.

Epra, edhe njëherë ajo i ka treguar botës së sa krenare është që është shqiptare!

Më shumë

spot_img