Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Duka i Kembrixhit dhe familja e tij urojnë festat me një foto të re

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pallati Kesington ka shpërndarë një foto të re në prag festash të Princit George, Princeshës Charlotte dhe dy fëmijëve të tyre.

“Një foto të re familjare – Gëzuar Krishtlindjet nga Duka dhe dukesha e Kembrixhit, Prince George dhe Princesha Charlotte”, thuhet në mesazhin e Twitter. Fotografia është realizuar në oborin e çerdhes të cilën ata zgjodhën për ta vizituar këtë të premte.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img