Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Duka dhe De Biasi priten në Peshkopi me çifteli dhe karrige “të marra borxh”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img