Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

“Duhet të vdesësh, ti e babai yt”, djali i Igli Tares publikon SMS-të kërcënuese të marra në rrjetet sociale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Djali i Igli Tares, Etien ka marrë disa mesazhe kërcënuese në emër të tij dhe familjes.

Ai ka vendosur të publikojë kërcënimet e marra në rrjetet sociale.

Duhet të vdesësh, ti e babai yt. Copa m… Jeni kanceri i Lacios. Ai babai yt i paaftë. Jeton akoma ai vdekësira, babai yt. Na e shpifni, si ti, ashtu edhe babai yt. Nëse nuk merrni as Zakanjin. Flini me një sy hapur se nëse e kap ndonjë lacial, do i fusë thikën”, – ishte kërcënimi më i fundit që kishte marrë Etien Tare në rrjete sociale.

1 1
2 2

Pas këtyre Etien Tare i është përgjigjur kërcënimeve duke shkruar: “Jam me Lacion që fëmijë, festoj çdo herë që fiton Lacio, dëshpërohem kur humbasim. I vesh këto ngjyra me krenari dhe ndjenjën e përkatësisë.Respektoj çdo lloj kritike, pasi liria e fjalës dhe e shprehjes janë gjërat më të bukura që ekzistojnë. Por mendoj se këtë herë është kaluar caku. Më vjen keq që lexoj disa fjalë, mund të mos jesh dakord me disa zgjedhje, por nuk duhet të mungojë respekti, KURRË. Ndaj meje, babait tim dhe familjes time”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img