Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

‘Duhet shporrur’, Salianji akuza Ramës: Me lekët e buxhetit pagoi oligarkët, ndihma ndaj qytetarëve sa 2 km rrugë që u paguan klientëve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b21260300677402e4d4124bc67d60b91

Ish-deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka sulmuar dhe akuzuar kryeministrin Edi Rama sa i takon buxhetit të akorduar për pandeminë e koronavirusit.

Përmes një shënimi në ‘Facebook’ Salianji theksoi se gjatë pandemisë, Rama me lekët e buxhetit pagoi oligarkët dhe klientët e vet. Po ashtu demokrati shtoi se ndihma e emergjencës për njerëzit gjatë pandemisë vlen sa 2 km rrugë që Rama iu paguan miqve të tij.

Postimi i Salianjit

Edhe gjatë pandemisë, Rama me lekët e buxhetit pagoi oligarkët dhe klientët e vet me të cilët ndan lekët që ju vjedh njerëzve. Mashtrimet e Ramës dhe gënjeshtrat e Ballës për të fajësuar të tjerët nuk e mbulojnë dot këtë. Gjithë ndihma e emergjencës për njerezit gjatë pandemisë vlen sa 2 km rrugë që Rama ju paguan miqve të vet. Ai vetem merr dhe zhvat tani, ndaj duhet shporrur!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img