Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
33 %
2.1kmh
0 %
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
13 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

“Duet për solo”, një performancë teatrore me interpretime dhe atmosferë ndjellëse

spot_img

Lajme të ngjashëm

Regjisori Kiço Londo sjell këtë fundjave në Tiranë një performancë të bukur teatrore. “Duet për solo” është shfaqa që do të luhet në sallën “Tonin Harapi” të Liceut Artistik në kryeqytet.

Nën një atmosferë të rrallë, do të shihni një interpretim shumë të fortë nga Laura Nezha dhe Alert Çeloaliaj. Një tekst i vështirë, me shumë simbolika që janë përkthyer shumë mirë. Për shfaqjen e 9 dhe 10 prillit, rezervoni në: 069 4820 625.

Më shumë
spot_img
spot_img