Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

“Duet për solo” këtë fundjavë në Tiranë, rezervoni biletat për një shfaqje vërtet pasionante

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Regjisori Kiço Londo sjell këtë fundjavë në Tiranë një performancë të bukur teatrore. “Duet për solo” është shfaqja që do të luhet në sallën “Balck Box” të Universitetit të Arteve, ora 20.00.

Nën një atmosferë të rrallë, do të shihni një interpretim shumë të fortë nga Laura Nezha dhe Alert Çeloaliaj. Një tekst i vështirë, me shumë simbolika që janë përkthyer shumë mirë.

Për dramën në datat 7 dhe 8 maj, rezervoni në: 069 4820 625. Një shfaqje teatri origjinale dhe shumë interesante do t’ju mbërthejë. Muzikë përpara kohës. Kostume të jashtëzakonshme. Dekor mbresëlënës dhe estetikë e lartë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img