Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Dua t’ju shoh të gjithëve në sy”, Basha i jep dy alternativa Këshillit Kombëtar: Dorëhiqem nëse i quani zgjedhjet të rregullta, në të kundërt vazhdojmë betejën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryedemokrati Lulzim Basha u ka dhënë dy alternativa anëtarëve të Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike në mbledhjen që po zhvillohet në selinë blu.

Ai ka thënë se nëse Këshilli i konsideron të rregullta zgjedhjet e 25 prillit, atëherë ai do të dorëhiqet, por nëse i kosideron të vjedhura, ai do të vazhdojë betejën kundër mazhorancës.

‘’Zgjidhni dhe dua tju shoh të gjithëve në sy. Ose zgjedhjet janë të vjedhura dhe vazhdojmë në betejë, ose nëse për ju janë në rregull, atëherë unë jap dorëheqjen tani.’’- tha Basha.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img