Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

“Dua të zbresim të sigurt në Tokë”, Bebe Rexha përjeton eksperiencën e frikshme në avion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Bebe Rexha këngëtarja me famë botërore, me origjinë shqiptare është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto nga jeta e përditshe. Bebe së fundmi ka treguar se ka përjetuar një situatë të frikshme gjatë fluturimit me avion.

Ajo ka treguar se 50 minuta para zbritjes në pistë, piloti ka lajmëruar për një problem në kullën e trafikut ajror.

Bukuroshja ka treguar se së bashku me pasagjerët e tjerë ka qëndruar për dy orë në gjendje pritjeje dhe se një fluturim që zgjat 5 orë e gjysmë për ta ka shkuar gati 8 orë.

“Fluturimi ishte 50 minuta larg nga ulja në aeroportin JFK. Piloti dha lajmërimin se ka rrjedhje të ujit në kullën e trafikut ajror. Tashmë jemi në gjendje pritjeje për dy orë. Atyre iu desh të zhvendosin kontrollin e trafikut ajror në një lokacion tjetër. Ka vetëm një rrugë. Një fluturumi prej pesë orësh e gjysmë do të zgjasë 7 apo edhe 8 orë. Unë vetëm dua që të gjithë ne të zbresim të sigurt në tokë”, shkruan Bebe në një postim.

210022515 3089910247954126 3935114566163326506 n 300x667 1

Më shumë

spot_img
spot_img