Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

“Dua t’a bëj me ty që ti të bëhesh Star”, ish-konkurrentja e “Love Story” akuza të forta për Albi Nakon: Më ka ngacmuar seksualisht

spot_img

Lajme të ngjashëm

E njohur si vajza ekspresive, Marinela Hysa, ish konkurrentja e “Love Story” ka hedhur akuza të forta ndaj balerinit Albi Nako.

Marinela ka treguar në “D-night” në lidhje me jetën e saj, bullizmin dhe ngacmimet seksuale qe ka përjetuar.

Sipas Marinelës, në moshën 24 vjeçare Albi Nako e ka ngacmuar seksualisht madje edhe kur ishte i martuar asokohe me Klaudia Pepa.

Dajana: Ndërkohë ke dalë në një Live Marinela dhe ke folur për Albi Nakon që të ka bullizuar dhe të ka ngacmuar

Marinela: Mendoj që ka ardhur “karma i’ts a bitch” pra ka ardhur momenti “karma is back”. Ka ardhur një moment që unë duhet të them disa të vërteta për karrierën time sepse unë jam një artiste e lindur të themi dhe nuk t’i bëj qejfin vetes, por unë kam talent dhe në moshën 24 vjeç unë kam qenë në kulmin tim në Elbasan ku kam patur një studio dance, kam pasur mbi 500 klientë aty në muaj dhe Albi Nako më propozoi që unë të bëhesha pjesë e “Dance Ëith Me” dhe viti i parë ishte mirë.

Ok merrja pagën, pastaj pas një viti nuk po merrja as pagë më aty, as nuk po më fuste me kontratë, po më mashtronte me pak fjalë, me mashtrimet e Albi Nakos dhe ajo që dua të them për Albi Nakon që është shumë e vërtetë është se më ngacmonte seksualisht pa fund dhe më bullizonte shumë dhe unë dua t’i them “Ja ku jam tani”.

Dajana: Si të ngacmonte seksualisht?

Marinela: Më thoshtë dua t’a bëj me ty që ti të bëhesh Star si Klaudia Pepa. Dua të fejohesh me mua, pa u ndarë nga Klaudia Pepa akoma, e kishte akoma atë dhe unë ika pastaj!

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img