Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dua Lipa uron 28 Nëntorin me flamurin Kuq e zi: “Një komb, një flamur”

Shkruar nga Newsbomb

Këngetarja shqiptare me famë botërore ka uruar të gjithë shqiptarët sot për 111 vjetorin e Pavarësisë. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto me flamurin Kuz e zi ku shkruan ‘’Një komb, një flamur. Urime festa e Pavarësisë’’.

Në InstaStory, Dua ka ripostuar fotot nga vizitat e saja në Shqipëri dhe në Tiranë ku shihet duke e bërë shqiponjë dykrenare dhe me flamurin Kuq e Zi pranë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese