Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa s’i lë vend imagjinatës, pozon e zhveshur nga vaska (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, arrin të marrë gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke publikuar foto dhe video nga përditshmëria, si dhe koncertet e ndryshme ku ajo merr pjesë.

Së fundmi ylli i muzikës Pop ka publikuar disa foto nga pushimet ku duket tepër sensuale. Në njërën nga fotot e postuara, Dua shfaqet nudo në një vaskë, teksa dëgjon muzikë dhe duke i lënë pak vend imagjinatës.

Në këtë foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta të miqve të këngëtares.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese