Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Dua Lipa shkon në jug, por nuk vendos “location-in”, ndjekësit i tërheqin “veshin”: Shkruaje vendodhjen e Shqipërisë!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dua mesa duket ka vendosur që vizitën e saj në Shqipëri ta shfrytëzojë ashtu siç duhet  duke bërë dhe disa ditë pushimi në jugun tonë.

Pas aktivitetit në Tiranë, Dua tani është zhvendosur drejt jugut, për t’u relaksuar dhe për të marrë disa rreze dielli në këto ditë përvëluese fundkorriku.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto duke pozuar me rrobabanjo dhe këmishë, duke bërë që qindra komente pozitive t’i bëhen asaj nga fansat.

Mirëpo, diçka që i ka bërë përshtypje fansave është se Dua në asnjë prej fotove të saja nuk ka vendosur vendodhjen.

Prandaj dhe me të drejtë disa prej komentuesve nuk kanë nguruar t’ja vënë në dukje këtë, duke i kërkuar që të vendosë locationin e Shqipërisë, pasi do të ndihmojë shumë në promovimin e vendit tonë.

“Dua vendosje vendodhjen e Shqipërisë në postimet e tua pasi kështu do të ndihmosh në promovimin e vendit tonë”, shkruan një nga ndjekësit.

224216177 202240865180866 4903783909223041983 nMë shumë

spot_img