Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa shijon pushimet në ishullin grek me partnerin e ri (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb
Dua Lipa shijon pushimet në ishullin grek me partnerin e ri (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, së bashku me partnerin e saj të ri Romain Gavras, janë duke shijuar këto ditë të nxehta korriku në plazhin e Sifnos, Greqi.

Ylli i muzikës Pop ka shpërndarë disa foto, ku shfaqet bashkë me të dashurin, regjisor i njohur  francez. Në njërën prej fotove, këngëtarja është shfaqur mbi një mjet lundrues sërfi dhe në disa foto të tjera, nxjerr në pah linjat trupore me bikini, përmes të cilave ka treguar se po shijon jetën në ishull.

Foto të marra nga Instagrami i këngëtares

[gallery size="full" td_select_gallery_slide="slide" ids="717132,717133,717134,717135,717136,717137,717138,717139"]

Gjatë pushimeve atje, Dua dhe Gavras kanë shëtirur nëpër rrugicat piktoreske të Sifnos. Kujtojmë se pak javë më parë këngëtarja zyrtarizoi lidhjen e saj gjatë një dalje të përbashkët me regjisorin në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese