Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
37 %
4.6kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
31 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
28 °
E enjte, 16 Shtator, 2021

Dua Lipa shfaqet në ‘Billboardet’ e mëdha të Nju Jorkut në Times Square, kënga e saj e re ‘po bën namin’

spot_img

Lajme të ngjashëm

d0c054e1fad7e50bfaed1606adbac454

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, ka publikuar së fundmi këngën “Levitating”, në bashkëpunim me DaBaby.

 

Kënga është pjesë e albumit të saj më të fundit, “Future Nostalgia”, të cilin ajo e publikoi në mars 2020.

Kënga është pritur shumë mirë nga fansat dhe në vetëm pak ditë, ka arritur shumë klikimesh në YouTube.

“Levitating” është duke u promovuar në platformat më të mëdha muzikore, si dhe në ‘billboard’-et e Nju Jorkut.

Ka qenë Dua Lipa ajo që ka publikuar në Instagram disa nga momentet kur klipi i saj është shfaqur në ‘Times Square’.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img