Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Dua Lipa reagon ASHPËR për protestën e dhunshme në SHBA, i quan TERRORISTË mbështetësit e Trump (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8f66d7fc19b3b25fa05a0df25f5ff6f7

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, ka reaguar aspër pas protestave të dhunshme në SHBA.

Ajo ka publikuar një foto nga trazirat e djeshme, duke i quajtur mbështetësit e Trump terroristë.

Dua Lipa është shprehur shpesh herë kundër qeverisë së Trump dhe politikave të tij. Gjatë zgjedhjeve në SHBA, ajo u bëri thirrje mbështetësve të saj që të votonin për Joe Biden.

dua_lipa.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img