Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Dua Lipa poston foto nga vizita në Tiranë: Nder të jem sot këtu me familjen dhe miqtë e mi!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa mbërriti këtë të premte në Tiranë.

Ajo ka postuar një foto nga vizita e sotme në kryeqytet, ku ka parë nga afër rindërtimin e kopshit “Sunny Hill Kindergarten”, duke u shprehur se për Dua-n ardhja në Tiranë është një nder.

“Një nder të jem sot në Tiranë – Shqipëri për të parë punën e ndërtimit për “Sunny Hill Kindergarten” në qendër të qytetit. Pas tërmetit në vitin 2019 dhe me gjithë ndihmën tuaj duke blerë bluzat tona “Lutu për Shqipërinë” që krijova me miqtë e [email protected], Unë dyfishova fondet që bëmë në “tee” dhe ato para shkojnë për mobilimin e të gjithë këtij kopshti për 300 fëmijë. Unë jam mirënjohës që jam këtu për këtë sot me familjen dhe miqtë e mi. Faleminderit Kryeministrit Edi Rama dhe Kryetarit të Bashkisë Erion Veliaj për të gjithë ndihmën tuaj gjatë këtij procesi. HAPJA 15 SHTATOR 2021! [email protected]”, shkruan Dua Lipa.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img