Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa në një romancë? Këngëtarja fotografohet në krahët e komedianit të njohur

Shkruar nga Newsbomb

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Trevor Noah kanë nxitur thashetheme për një romancë të mundshme mes tyre,pasi janë fotografuar duke u përqafuar gjatë një daljeje të përbashkët në qytetin e Neë Yorkut.

Dua dhe moderatori i The Daily Shoë ishin shfaqur së bashku në një restorant xhamajkan,ndërsa fotografitë u publikuan nga Daily Mail.

27-vjeçarja dhe 38-vjeçari dukej të kishin kimi teksa ndanë një përqafim të ëmbël para se ata të vazhdonin në rrugë të ndara.

Kujtojmë që Dua qenë në lidhje me modelin Anëar Hadid, me të cilin u nda në dhjetor të vitit të kaluar.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese