Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

Dua Lipa në filmin e rradhës së James Bond

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ndërkohë, që thashethemeve disa kohë me parë u është përgjigjur dhe Dua e cila ka thënë se do shumë që të jetë ajo e zgjedhura e producenëve por deri tani asgjë nukështë e sigurt.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img