Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa ndan momente pikante nga koncerti në Tiranë: 200 mijë njerëz, shfaqja jonë më e madhe në ditën e Pavarësisë!

Shkruar nga Newsbomb
Dua Lipa ndan momente pikante nga koncerti në Tiranë: 200 mijë
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar disa foto nga koncerti madhështor që mbajti në datën 28 nëntor në Tiranë, në  110 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. Ylli i muzikës Pop shkruan se mbylli turneun e koncerteve në Tiranë me rreth 200 mijë spektatorë. “94 shfaqje në të gjithë botën në një vit dhe duke i dhënë fund në Tiranë, Shqipëri për rreth 200 mijë njerëz, shfaqja jonë më e madhe solo EVER ~ në ditën e pavarësisë!!! Gjithçka që mund të them është falënderimi më i thellë për një vit që më ka shtyrë të rritem përtej çdo gjëje që mund të kisha imagjinuar me njerëzit më të mëdhenj për ta ndarë atë. FUTURE NOSTALGIA FOREVER”, ka shkruar Dua.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese