Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa koncert në Tiranë më 28 Nëntor: Mezi pres me iu pa

Shkruar nga Newsbomb
Dua Lipa koncert në Tiranë më 28 Nëntor: Mezi pres me iu pa
Ashtu si dhe premtoi, Dua Lipa do të festojë me shqiptarët Ditën e Flamurit. Këngëtarja me famë botërore pak minuta më parë ka bërë me dije se më 28 Nëntor do të jetë në Tiranë. Përmes një videomesazhi anglisht dhe shqip drejtuar fansave të saj të shumtë,  Dua shprehet se do të rikthehet në Shqipëri për koncert dhe mezi po e pret. “Mezi pres me ju pa në 28 Nëntor për Ditën e Flamurit dhe për 110-vjetorin e Pavarësisë. Ju dua shumë!”, tha Dua.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese