Dua Lipa izolohet' sërish me të dashurin e saj, por 'karantinë' si kjo s'keni parë asnjëherë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:00 04-07-2020 Dua Lipa izolohet' sërish me të dashurin e saj, por 'karantinë' si kjo s'keni parë asnjëherë (FOTO) Anwar Hadid - Dua Lipa

Kur u përhap pandemia Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid qenruan së bashku në shtëpi, të izoluar e larg rrezikut për t'u infektuar.

Tashmë ata janë futur sërish në izolim, por ndryshe nga ai i pari. Ata ndodhen në një ishull misterioz, vetëm dhe larg jetës së metropolit.

Vera filloi dhe çifti më simpatik i shoëbizit ka menduar që të bëjë disa ditë pushime në këtë parajsë të vogël. Të dy shihen në foto si gjithmonë, të qeshur e të lumtur.

Dua ka veshur një palë bikini me ngjyra, hera të verdha e herë lejla, teksa Anwar siguron ushqimin duke çarë një arrë kokosi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009476900100708
array(1) { ["section"]=> string(100) "dua-lipa-izolohet-serish-me-te-dashurin-e-saj-por-karantine-si-kjo-s-keni-pare-asnjehere-foto-212847" }