Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa i vë "flakën" jugut të Shqipërisë

Shkruar nga Newsbomb
Dua Lipa i vë "flakën" jugut të Shqipërisë
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, prej ditësh është duke pushuar në bregdetin shqitptar, apo ashtu si dhe ajo vetë e tha “në shtëpi”. Që prej momentit që ka ardhur në Shqipëri Dua s’na i ka kursyer postimet dhe fotot ku përveç pamjes mahnitëse që vendi ynë ofron, ajo çfarë bie më së tepërmi në sy janë format seksi të këngëtares shqiptare. Edhe ditën e sotme, Dua ka ndarë disa foto me një copëz të rivierës shqiptare në sfond, e ku ajo padyshim shndrit me fustanin që ka veshur.   © Fotot e marra nga Instagrami i Dua Lipes 
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese