Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Dua Lipa e entuziasmuar, ndan me fansat lajmin e bukur (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dbbf684d856fdaacb0dca9157d0639a4

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa ka ndarë një lajm të gëzueshëm me fansat e saj.

Dua ka bërë të ditur se kanë mbetur vetëm edhe 4 ditë deri në publikimin e projektit të saj më të ri muzikor, këngës “Don’t start noë”.

Po ashtu këngëtarja ka treguar se është e entuziazmuar se do të performojë në MTV EMA që do të mbahet më 3 nëntor.

”4 ditë deri te “Don’t start noë” dhe jam shumë e entuziasmuar të njoftoj se do të performoj në MTV EMA që do të mbahet më 3 nëntor. Shihemi në Seville engjëjt e mi, do të jetë një argëtim”, ka shkruar këngëtarja.

Screenshot_19.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img