Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

Dua Lipa dhe Selena Gomez do të bashkojnë forcat?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mëngjesi i Variety Hitmakers 2022 ka qenë një ogur i mirë për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Dua është takuar me artisten e njohur, Selena Gomez, dhe lart e poshtë pas këtij takimi po flitet se mes vajzave mund të kemi një bashkëpunim.

E pyetur nga iHeart Media  nëse do të ishte e hapur për mundësinë e një bashkëpunimi me Selena Gomez, Dua Lipa tha se e “mirëpret”.

“Unë e dua Selenën! Nëse ndodh diçka, po, sigurisht”, tha ajo për median .

Së fundmi, Dua  pati një bashkëpunim me mikun e saj të dashur, ikonën e muzikës Elton John – “Cold Heart”, bashkëpunim i cili padyshim që rezultoi një “tërmet” i vërtetë.

Më shumë


spot_img
spot_img