Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa dhe Callum Turner më të dashuruar se kurrë

Shkruar nga Newsbomb

Dua Lipa duket se e ka lënë pas ndarjen me ish partnerin dhe ka nisur një  histori tjetër me aktorin Callum Turner. Sipas mediave të huaja dyshja po kalojnë shumë kohë pranë njëri-tjetrin dhe janë parë shpesh here duke shëtitur në rrugët e Los Anxheles.

Ata u panë dje, të buzëqeshur, duke u puthur dhe përqafuar, teksa bënin edhe shopping. Lidhja e tyre ka surprizuar jo pak fansat, të cilët janë kthyer në një ndër çiftet më të dashura dhe të përfolura të showbiz-it.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese