Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Dua Lipa dhe babai i saj vizitojnë Lezhë, drekojnë tek Mrizi i Zanave

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa pasi përfundoi me sukses festivalin e Sunny Hill në Kosovë, duket se po shijon kohën e lirë.

Ajo së fundi ka vizituar së bashku me babin e saj Dukagjin Lipën Lezhën, ku ka shijuar drekën në restorantin e njohur “Mrizi i Zanave”.

Me thjeshtësinë që e karakterizon dhe e buzëqeshur pozon me e punonjësit e Mrizit të Zanave.

“Frymëzimi dhe esenca e @dualipa që ka nevojë urgjente rinia Shqiptare!

Është urgjente me kuptu që fama nuk arrihet me drogë, armë, fjalë të pista , gangsta apo operacione plastike, silikon siç po ju mësojnë disa “vipa” vendas!!

Vlera është vetëm tek arti, shija, esenca e së bukurës, patriotizmi dhe mbi të gjitha familja siç na mëson Dua Lipa , @dukagjinlipa me familjen.

Faleminderit me zemër që na preferuat @dualipa @dukagjinlipa  🇽🇰❤️🇦🇱❤️🇺🇸” thuhet në postimin  e Mrizit të Zanave.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img