Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Dua Lipa "çmend" rrjetin, poston fotot me fustanin transparent në ndërrimin e viteve

Shkruar nga Newsbomb
Dua Lipa "çmend" rrjetin, poston fotot me fustanin transparent
Përveçse një këngëtare shumë e mirë, Dua Lipa është dhe një ndër vajzat më seksi të shoëbizit. Së fundmi, ajo ka vendosur që të “çmendë” rrjetin me disa foto nga festa e fundvitit. Në llogarinë e saj në “Instagram” dua ka postuar disa foto ku sisgurisht të gjithë vëmendjen e ka marrë fustani i saj me xixa dhe me kurriz të hapur deri në fundshpinë. "Gëzuar Vitin e Ri ~ duke ju uruar paqe, dashuri, shëndet dhe lumturi për këtë vit në vazhdim," ka shkruan ajo, foto të cilat kan marrë miliona pëlqime.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese