Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
2 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Drogën në dyshek, si ra në gjurmët e 23-vjeçarit shqiptar policia italiane (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e61212705ba8e69e6d478901918c1315

Një 23-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akuzohet se shpërndante lëndë narkotike.

Bëhet me dije se së fundmi policia italiane ishte njoftuar për një trafikim të lëndëve narkotike në zonën e Campasso.

Ditën e djeshme policia e veshur civile ka vëzhguar të riun, i cili pasi kontaktoi me disa bashkëmoshatarë, hyri në një ndërtesë dhe u shpërndau drogën.

Më pas policia ka ushtruar një kontroll në banesën e marrë me qera nga 23-vjeçari.

Në banesën e shqiptarit në një pjesë të dyshekut u gjetën 715.69 gram heroinë, e cila ishte e ndarë në 8 mbështjellëse, si dhe 250 euro të dyshuara se janë fituar nga veprimtaria kriminale dhe disa fletë ku kishte shifra mijëra eurosh të shoqëruar me disa emra.

Sakaq, shqiptari ndodhet në paraburgiminn e Marassi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img