Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

DROGË në lokal dhe në makinë, shpallet në kërkim 33 vjeçari nga Korça

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9d17ebc52bc898dc12b99ed685e179b4

Policia e Korçës ka shpallur në kërkim një person pasi iu gjet në lokalin e tij një sasi lëndë narkotike.

Në kërkim është shpallur shtetasi M.M, 33 vjeç, banues në Korçë.

Mbrëmjen e djeshme, gjatë kontrolleve që shërbimet e Komisariatit të Policisë Korçë, ushtruan në lokalin (për të cilin nuk zotërohej dokumentacioni përkatës) në pronësi të këtij shtetasi, iu gjetën dhe sekuestruan 7 shiringa me mbetje lënde të dyshuar narkotike.

Gjithashtu gjatë kontrollit të mjetit të tij tip “Renault” i cili ndodhej i parkuar përpara lokalit, iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale 74 doza me lëndë narkotike të dyshuar Kokainë.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img