Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Drogë me foton e “El Chapo”, arrestohet 36-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë një 36-vjeçar, emri i të cilit nuk është bërë me dije. Shqiptarit i janë gjetur 37 pako me kanabis, të cilat ishin të paketuara me foton e “El Chapo” bossi i drogës.

Mediat italiane raportojnë se policia ishte në kërkim të një grabitësi kur ra në gjurmët e shqiptarit që trafikonte lëndë narkotike.

Policia në banesën e shqiptarit gjeti 2.800 euro para që dyshohet se janë nga aktiviteti kriminal, di dhe objekte që përdoreshin për paketimin e drogës.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img