Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Drogë, armë dhe municione luftarake… Arrestohet në flagrancë dibrani (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Më shumë

spot_img