Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Droga në Skrapar, GJKKO jep vendimin për 23 të arrestuarit, mes tyre shefi i policisë, efektivë dhe zyrtarë të administratës (EMRAT)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c66117ce8f790586ed6c94845d9f7033

Gjykata e Posaçme ka lënë ne fuqi masat e sigurise të dhënë në mungesë për 23 të arrestuarit për kultivim dhe tafikim narkotikesh.

Bëhet me dije se gjykata nga 23 të arrestuarit, 16 i ka lënë në burg, 4 në arrest shtëpie dhe 3 detyrim paraqitje.

Mësohet se GJKKO ka dhënë masën arrest me burg për për Zylyftar Zhijdran, Ilia Ballon, Selfo Kaposhin, Esmrald Kaposhin, Alban Bendon, Fation Beshirin, Arben Leklin, Sefedin Dokajn, Olgert Dusho, Elson Dusho, Teki Dusho, Altin Sula, Redian Shimi, Klement Zeqo, Bardhyl Çela, Astrit Duro.

GJKKO cakton arrest shtëpie për Neritan Naskën, shefi i policisë Poliçan,  për kryeplakun e Fshatit Çorrogjafë, Fatos Lamaj dhe për Kreun e Njësisë Adm., Tërpan, Edmond Zotkaj.

Ndërkaq, është vendosur “detyrim paraqitje” për Ilir Shimi, Enver Muçaj dhe Fuat Dusho.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img