Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Droga në Brenogë të Hasit, GJKKO kalon për gjykim një pjesë të dosjes 339

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

90d500c16799d4a1d34ff846f0f383b6

GJKKO kalon për gjykim një pjesë të dosjes “339” të ‘Avdylajve’ të cilët akuzohen për shitblerjen e votave në Bashkinë e Durrësit në zgjedhjet parlamentare të 2017-ës.

 Bëhet fjalë për çështjen e laboratorit të drogës në Brenogë të Hasit dhe anëtarëve të grupit Avdylaj.

Kujtojmë se të arrestuarit akuzohen për disa vepra penale, si “Trafikim i narkotikëve”, “Prodhimi dhe fabrikimi i lëndëve narkotike dhe psikotrope”, “Grup i strukturuar kriminal”, “Kryerja e veprave penale nga organizata kriminale dhe grupi i strukturuar kriminal”, “Pastrimi i produkteve të veprës penale”, në bashkëpunim etj.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img