Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Drodhi të pasmet në varrin e familjares, Noizy reagon ashpër për Megi Pojanin: Kështu do tallen edhe me ty moj kok b*le femër

Shkruar nga Newsbomb
Video e motrave Pojani teksa talleshin në varrin e stërgjyshes së tyre ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe ka qenë në vëmendje të mediave rozë. Një video e pahijshme kjo e cila është kritikuar nga mijëra ndjekës të cilët gjithashtu nuk kanë kursyer as ofendimet për Megi Pojanin, e cila në pamjet e publikuara shfaqet duke u tallur, qeshur dhe dredhur të pasmet mbi varrin e familjares së saj. Lidhur me këtë video skandaloze ka reaguar edhe reperi i njohur Noizy, i cili si shumica e shqiptarëve i ka bërë përshtypje ky veprim i moderatores. Në llogarinë e tij në Instagram Noizy ka publikuar videon e motrave Pojani në varreza si dhe ka shkrajtur dhe dy fjalë për Megin. “Ëhat a dumb bitch, kshu do tallen stermbesat e tua me ty mer kok bole femer, po ti sma merr mendja te behesh me mbesa o ftyr patate Edhe ajo qe te filmon ty.. this face cost money , cancel this hoe”, shkruan Noizy. Por, si duket Noizy ka ndryshuar mendje dhe vetëm pak minuta pasi publikoi këtë postim e ka fshirë atë nga llogaria në "Instagram". Mirëpo, kjo nuk është hera e parë që reperi pas një shpërhimi të momentin mbi situatat që ndodhin fshin statuset e tij dhe duke marrë "mësim" nga herët e kaluara kemi kapur një "screenshot". LEXO EDHE: Video e turpshme, Megi Pojani tallet mbi varrin e të afërmes dhe dredh të pasmet
 
View this post on Instagram
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese