Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

“Dritë në sytë e tyre”, Manastirliu nxjerr rrëfimet e gjysheve dhe gjyshërve pas vaksinimit kundër Covid-19 (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu mëngjesin e sotëm ka ndarë disa rrëfime të të moshuarve pasi kanë marrë vaksinën kundër Covid-19.

Të moshuarit shprehen të lumtur që kanë marrë vaksinën dhe thonë se tani ndihen më të sigurt.

“Drita në sytë e gjysheve dhe gjyshërve që sot janë më të mbrojtur nga covid19, falë vaksinimit masiv në të gjithë vendin, më mbush me gëzim” shkruan Manastirliu në postimin e saj.

Kujtojmë që në Shqipëri ka nisur vaksinimi masiv i popullatës i grupmoshës mbi 70 vjeç, në të gjithë vendin me vakisnën Sinovac.

Më shumë

spot_img
spot_img