Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022
spot_img

Dritan Zagani: Më lindi një ide të bëj naj lekë! Sa është pagesa po të përgënjeshtroj veten në video

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani, ironizon lidhur me pagesat që përfliten së fundmi në videot e “Babale 1, “Babale 2” apo rastit “Xhisiela”.

albsig

Me nota sarkastike, oficeri në azil politik, thotë se i ka lindur ideja të bëjë ca lekë.

“Sa është pagesa po të bëj një video ku të përgënjeshtroj veten dhe të akuzoj kundërshtarët se më kanë paguar ata që të flas keq (pra të shpif) për Rilindjen, Sajen dhe lidhjet e tyre me trafikun e drogës në këto 5- vjet rilindje”, shkruan Zagani i cili qëkur ka ikur nga Shqipëria është shumë aktiv me deklaratat e tij dhe së fundmi ndihmoi edhe nënoficerin Emiljano Nuhu të gjente strehë jashtë vendit.

KOMENTI I PLOTË:

Duke pare e degjuar nga te gjitha anet situaten e sotme ne vendin tim lidhur me pagesat qe perfliten per cdo video qe qarkullon,me lindi nje ide te bej naj lek se po me kalon jeta pa leke fare…!

Meqe pretendimet e rilindjes se jam paguar mire nga PD per gjithe sa kam bere e thene deri me sot per mua eshte shpifje, dhe per faktin se as token ne fjale se kam, le pastaj leke apo euro, si dhe duke marre shkas nga keto pagesat e majme qe dolen keto dite per videot “Babale”,une kam nje pyetje (kerkese) per ta…!

“Sa eshte pagesa po te bej nje video ku te pergenjeshtroj veten dhe te akuzoj kundershtaret se me kane paguar ata qe te flas keq(pra te shpif) per Rilindjen,Sajen dhe lidhjet e tyre me trafikun e droges ne keto 5- vjet rilindje”.

Videon e bej dhe tekstin le ta shkruaje Taotao ose edhe vete Fugsi i vogel, per mua ska problem,por sqaroj se nuk marr dot persiper te pergenjeshtroj antimafien dhe shtetin italian lidhur me ceshtjen…!

P.s…une sdua 200 mije euro, kenaqem me gjysmat

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img