Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Dritan Hila: Në këto çaste jam me Berishën, avokati francez po i rruan eurot doktorit dhe po tall trapin me të

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Dritan Hila në një postim në rrjetet sociale shkruan se i qëndron afër Sali Berishës në këto çaste që ai po kalon pas shpalljes “non grata” nga SHBA.

Por sipas Hilës, avokati francez i Berishës po i “rruan” eurot doktorit dhe po tall trapin me të. Gazetari i referohet deklaratës së fundit të avokatit, i cili tha se mjafton që të klikosh diçka në Francë dhe mund të bëhesh objekt i ligjit francez.

“Ne keto çaste jam me Berishen. Nga shpjegimet qe beri ai avokati francez, ja bente muuuuu qe po i rruante eurot doktorit, ose po tallte trapin, ose te dyja bashke meqe doktori eshte ne hall dhe i duhet nje sebep.

Dmth ne momentin qe dikush publikon diçka dhe interneti e sjell ne France (qe domosdo e çon, mjaft ta klikosh), ti je objekt i ligjit francez, tha”, shkruan Hila.

Screenshot 2 35

Më shumë

spot_img
spot_img