Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Drilon Hoxha si rrallëherë më parë rrëfen fëmijërinë: Në adoleshencë prisja pllaka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a256a75d96f588f10afdb11dbbd53195

Regjisori Drilon Hoxha është ndër meshkujt më të pëlqyer dhe më të lakmuar.

Driloni ka korrur mjaft sukses me filmin e parë aksion shqiptar ‘Drejt Fundit’, por më pas ndjekur edhe me shumë projekte të tjera që kanë bërë jehonë.

Në një intervistë mbrëmjen e djeshme ai ka folur për jetën e tij dhe vështirësitë që ka hasur. Hoxha gjithashtu ka treguar edhe punën e parë që ka bërë.

Ai ka treguar se puna e tij e parë ka qenë të priste pllaka kur ishte adoleshent.

“Unë kam shtruar pllaka. Nuk i shtroja unë vetëm i prisja,” tha ai në një intervistë për “glamour zone”.

Më shumë

spot_img
spot_img