Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Drilon Hoxha ia thotë troç aktores: Dua të bëj një fëmijë me ty (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Regjisori Drilon Hoxha është ndër meshkujt më të lakmuar dhe më të pëlqyer.

albsig

spring

Driloni ka tërhequr vëmendjen me një video të publikuar në Instagram, ku shihet krah aktores Anna Lika, të cilës i kërkon të bëjnë një fëmijë së bashku.

Por aktorja e refuzon pasi kërkon që burri i saj të ketë tre cilësi që ai nuk i ka.

Driloni dhe Anna lënë të kuptohet se e gjitha kjo ishte një shaka, pasi kjo video ishte për të kënaqur ndjekësit.

 
 
 
View this post on Instagram

 
 

??? @anna_lika

A post shared by Drilon Hoxha (@drilonhoxha) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img