Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

“Drift” me Mercedes dhe fishekzjarre nga xhami, shikoni çfarë bëjnë të rinjtë në Kukës, Policia u vihet në ndjekje (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këto janë pamjet e ndërrimit të viteve në Kukës. Disa të rinjë kanë zgjedhur që të “djegin gomat” me Mercedes në mes të qytetit, ndërsa nga xhamat hedhin fishekzjarre.

Por këto skena kanë zgjatur vetëm disa momente sepse patrullat e Policisë kanë qenë në gatishmëri, në fakt janë në gatishmëri prej ditësh për sigurinë e festave, dhe u janë vënë në ndjekje. Fillimisht ata kanë vazhduar të bëjnë “drift” por më pas janë detyruar të largohen.

Nga Policia e Kukësit nuk ka informacion sesi është proceduar me këta të rinj, por siç shihet nga pamjet dy mjete të shërbimeve të Policisë u janë vënë në ndjekje dhe u kanë prishur “driftin”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img