Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

Drekë buzë detit me presidentin e Kroacisë, Rama fotografohet me Milanoviç në Sarandë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

85769f27ea799ef185844bf5d5c407a5

Kryeministri Edi Rama vijon pushimet familjare në Jug të vendit. Pas relaksit disa ditor në fshatin e Vunoit, Rama ka zbritur në Sarandë.

Në qytetin bregdetar, kreu i qeverisë është fotografuar në një restorant duke drekuar me kryeministrin e Kroacisë Zoran Milanoviç. Krah Ramës qëndron bashkëshortja Lindita.

Ndërsa presidenti Milanoviç është i shoqëruar nga një grua dhe një djalë, që besohet se janë e shoqja me të birin.

fgerer5ujfgj5th5h.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img