Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Drejtuesi i medias shqiptare publikon foton me të shoqen: 21 vite më parë në hotelin në Lezhë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga drejtuesit e rëndësishëm të medias shqiptare, Nikoll Lesi publikon sot një foto të hershme që daton 21 vite më parë. Nikoll Lesi shfaqet këtu me bashkëshorten, Natalina dhe shpjegon se është shkrepur  në 5 vjetorin e gazetës “Koha Jone”, 11 maj 1996, në hotelin e gjuetisë në Ishull Lezhë. Duket sikur asgjë s’ka ndryshuar për çiftin që nga ajo kohë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img