Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Drejtuesi i fushatës së Bashës PARALAJMËRON: Në kutitë e mbetura do ketë surpriza të pakëndshme për kundërshtarët tanë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Drejtuesi i fushatës së PD-së, Alfred Rushaj ka dalë në një konferencë për mediat dhe opinionin publik direkt nga selia e PD-së.

Ai paralajmëroi surpriza të paparashikueshme dhe të pakëndshme për kundërshtarët politikë.

Sipas tij ka ende shumë kuti për t’u hapur dhe shpresojnë se çdo gjë mund të ndryshojë.

Alfred Rushaj: Siç ju kemi thënë që në fillim të komunikimit tonë, numëri i çdo vote do konfifmojë vullnetin e shqiptarëve për ndryshim. Sot pamë që 2 vende deputetësh u rikuperuan. Vazhdimi i numërimit do të ketë surpriza të paparashikueshme dhe të pakëndshme nga kundërshtarët tanë. Dua t’i bëj thirrje komisionerëve, numëruesve dhe vëzhguesve të çdo partie që të mos e tjetërsojnë votën e shqiptarëve për ndryshimin. Ata kanë votuar për ndryshimin, e presin ndryshimin dhe ne do t’u japim ndryshimin.  

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img