Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“Drejtpërdrejtë nga Kievi”, Rama e nis ditën me lajmin për Zelenskyn: Do flasë sot në Kuvendin e Shqipërisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me lajmin që presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky do t’i drejtohet Kuvendit të Shqipërisë.

Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se Zelensky, do t’i drejtohet Kuvendit të Shqipërisë drejtpërdrejtë nga Kievi.

albsig

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me lajmin se sot në orën 13:00 Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, do t’i drejtohet Kuvendit të Shqipërisë drejtëpërdrejtë nga Kievi, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij në rrjetet sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img