Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Drejtori i RTSH Korça infektohet me Covid, Meta e merr në telefon dhe i jep kurajo

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

dbb3feb17c0449c6b5407c1028fff7f1

Drejtori i RTSH Korça, Muharrem Meko është infektuar me Covid-19.

Prej ditësh ai ndodhet në shtëpi i izoluar, nga ku ka ndjekur hap pas hapi të gjitha rekomandimet e mjekëve dhe tani ëshë gati drejt shërimit.

Përmes një postimi që ka bërë në rrjete sociale ai ka falenderuar të gjithë miqtë që janë interesuar për shëndetin e tij, mjekët, por në veçanti edhe presidentin Ilir Meta, i cili e ka marrë në telefon dhe i ka uruar të gjithë mbështetjen e tij.

“Mirënjohje Presidentit te Republikes për telefonatën aq inkurajuese; gjeste të kësaj natyre, për mua janë të shenjta, ngado që të vijnë”, shkruan ai në rrjete sociale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img