Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Drejtoresha infektohet me koronavirus, mbyllet dega e Shërbimit Social Shtetëror

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4a04256c06ee781318b407f05fb7e914

Shërbimi Social Shtetëror do të ndërpresë shërbimin për qytetarët në Elbasan.

Shkak për ndërprerjen është bërë infektimi me koronavirus i drejtoreshës në këtë qytet. Sakaq i gjithë stafi është karantinuar.

Gjatë ditës së sotme, sipas ISHP, në Elbasan u regjistruan katër raste të reja me Covid-19, 149 në të gjithë vendin dhe 4 humbje jete.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img